СКУ не допустить послаблення санкцій проти Росії – Павло Ґрод

СКУ не допустить послаблення санкцій проти Росії – Павло Ґрод - фото 1
Світовий конгрес українців (СКУ), який представляє світове українство, не дозволить послаблення будь-яких санкцій проти Росії, адже це стане поганим прецедентом.

Про це заявив президент СКУ Павло Ґрод 9 січня в інтерв’ю українському телевізійному марафону «Єдині новини».

"Ми, як світове українство не дозволимо опускати будь-які санкції, бо це поганий прецедент Росії. Ми будемо надавати їм меседж, що ми слідкуємо, ми стежимо. Ми будемо у кожній країні займатися такими юридичними позовами та судовим процесом, щоби зупинити будь-які ослаблення санкційного режиму», — сказав він, відповідаючи на запитання ведучої про позов СКУ проти рішення Канади звільнити від санкцій турбіни для «Північного потоку-1».

За словами Павла Ґрода, справа щодо турбін рухається і як судовий, і як політичний процес. Минулого тижня Конґрес Українців Канади, організація-член СКУ, під час слухань у Комітеті закордонних справ канадського парламенту обстоювала помилковість цього рішення.

Президент СКУ також зазначив важливість того, щоб Україна якнайшвидше виграла війну, аби уникнути економічного спаду в Європі та Північній Америці внаслідок використання росією енергоресурсів як зброї. Тому СКУ підтримує «заклики Президента Зеленського до країни великої сімки та всіх партнерів України надати сьогодні Україні військову та економічну допомогу», – наголосив Павло Ґрод.