СКУ висловив занепокоєння останніми заявами Папи і закликав його відвідати місця масових знущань рашистів над українцями

СКУ висловив занепокоєння останніми заявами Папи і закликав його відвідати місця масових знущань рашистів над українцями - фото 1
Світовий конґрес українців (СКУ) разом із мільйонами українців з різних конфесій в усьому світі висловив занепокоєння останніми заявами Його Святості Папи Франциска щодо війни в Україні.

Світовий конґрес українців (СКУ) разом із мільйонами українців з різних конфесій в усьому світі висловив занепокоєння останніми заявами Його Святості Папи Франциска щодо війни в Україні.

Відповідна заява розміщена на сайті СКУ.

«Ми щиро вдячні молитвам Його Святості за мир в Україні та тій турботі, яку Папа приділяє своїй українській пастві по всьому світі, однак стурбовані, що його публічні заяви щодо російської агресії несправедливо ставлять знак рівності поміж агресором та його жертвою.

Україна та її героїчний народ стали жертвами жорстокої, неспровокованої агресивної війни, яку розв’язав кремль та путінський режим у своєму прагненні повернути світ у часи тоталітарного мороку. Щодня від жорстокості російських загарбників гинуть сотні мирних українських людей.

Ми закликаємо Його Святість Папу Франциска відвідати місця масових нелюдських знущань та вбивств, скоєних російськими військовими злочинцями в Україні. Разом із постраждалими та родичами загиблих помолитись за душі померлих та зробити усе, щоб зупинити агресора у його брутальних діях геноциду проти всього народу України.

Сподіваємось, що Церква як духовний та моральний орієнтир чітко відрізнятиме втрати тих, що прийшли вбивати, та втрати українців, які гинуть захищаючи свої сім’ї та землю від агресора. Це допоможе світові чітко зрозуміти різницю поміж добром і злом.

У цей тяжкий час випробувань для українського народу ми вкотре просимо Його Святість чітко і недвозначно підтримати Україну у її боротьбі за свободу і незалежність".

Раніше Світовий Конґрес Українців вже звертався до Папи Римського з офіційним листом, в якому закликав Його Святість підтримати Україну та чітко визнати Росію державою-агресором.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск назвав російську пропагандистку Дарʼю Дугіну невинною жертвою війни.

Міністерство закордонних справ запросило апостольського нунція в Україні архиєпископа Вісвалдаса Кулбокаса, аби висловити розчарування словами Папи Римського Франциска про загиблу доньку ідеолога «русского міра» Дарʼю Дугіну.