Словацькі скаути передали в Україну Вифлеємський Вогонь Миру

16.12.2020, 16:42
Культура
Словацькі скаути передали в Україну Вифлеємський Вогонь Миру - фото 1
Передача священного Вогню Миру з Вифлеєма відбулася у пункті пропуску «Малий Березний» на Закарпатті. Його в Україну передавали представники словацької скаутської організації.

Щоб не допустити можливого поширення CОVID-19, прикордонники забезпечили проведення заходу безконтактно та без перетину кордону. Безпосередньо на держрубежі запалили свічки і лампадки від вогню, доставленого з Відня до словацького пункту пропуску «Убля». До акції долучилися керівництво та військовий капелан Чопського прикордонного загону, повідомляє Голос України.

«Для нас велика радість і честь сприяти поширенню священного вогню територією України. Однак у зв’язку з протиепідемічними заходами та карантинними обмеженнями ми задіяли мінімальну кількість персоналу, необхідного для забезпечення режимних заходів», — зазначив заступник начальника загону полковник Олег Ополонський.

Після вітань та традиційних різдвяних співанок українські пластуни повезли Вифлеємський вогонь територією нашої держави. Його доставлять до українських церков.