Собори Верхньої Києво-Печерської Лаври закривають на час «карантину вихідного дня»

15 листопада, 11:13
Культура
По суботах і неділях Богослужіння звершуватимуться тільки в храмах Нижньої Лаври.
Собори Верхньої Києво-Печерської Лаври закривають на час «карантину вихідного дня» - фото 61736

 

Оголошення стосовно відвідування Богослужінь під час «карантину вихідного дня» опублікувала прес-служба Києво-Печерської Лаври, пише Православная жизнь.

«Браття і сестри! У зв’язку з введенням на території України т. зв. карантину вихідного дня собори Верхньої Лаври по суботах і неділях будуть закриті, і богослужіння будуть проводитися тільки в храмах Нижньої Лаври. Детальний розклад буде доступний в суботу в другій половині дня», – йдеться в оголошенні.

Прес-служба обителі також звернула увагу, що з 16 листопада по 15 грудня 2020 року центральний вхід під Троїцькою Надвратною церквою буде закритий у зв'язку із проведенням ремонтно-реставраційних робіт.

«На територію Верхньої Лаври можна буде пройти знизу з монастиря через Успенські (Печерні) врата або зверху з вулиці Лаврської через Економічну браму (Всіхсвятська церква в кінці Лаврського провулку). Це стосується як відвідувачів Печерського заповідника, так і парафіян Лаври, що приходять на богослужіння в Успенський собор і Трапезний храм у будні», – йдеться в оголошенні.