Соціологи представили портрет найбіднішого українця: любить Росію і Моспатріархат

Соціологи представили портрет найбіднішого українця: любить Росію і Моспатріархат - фото 1
Більшість українців, які вважають себе бідними, розмовляють російською мовою, і не бачать нічого поганого у діях РФ відносно нашої країни та не хочуть до Європейського Союзу й НАТО.

Про це свідчать результати всеукраїнського муніципального опитування, проведеного Міжнародним республіканським інститутом, передає Главком.

Згідно з опитуванням, сьогодні найбільше змушені економити на харчуванні мешканці міста Суми (34%). Також таку відповідь дали 30% жителів Маріуполя. До слова, лише 7% ужгородців економлять на їжі.

Якщо говорити про тих, кому вистачає на харчування, а для покупки одягу, взуття потрібно назбирати чи позичити, то найбільший показник тут (35%) серед дніпрян і жителів Сєвєродонецька (29%).

Разом з тим, найменше скаржаться на відсутність коштів на базові потреби (вистачає на харчування, одяг, взуття, дорогі покупки) мешканці Івано-Франківська, Ужгорода, Львова, Києва і Тернополя.

Цікаво, що саме у Маріуполі, Дніпрі, Сєвєродонецьку, а також у Сумах, Запоріжжі, Херсоні, Харкові та Одесі у побуті люди розмовляють російською мовою.

Крім того, у більшості цих міст «дуже тепло» (або просто «тепло») ставляться до Росії. Наприклад, у Сєвєродонецьку таких «фанатів РФ» на восьмому році війни аж 17%, а у Маріуполі – 14. Також ці міста лідирують по показнику негативного ставлення до ЄС.

Додамо й те, що в Одесі, Харкові та Маріуполі найбільше парафіян так званої УПЦ МП, священики якої не раз попадались на пропаганді «руского міра».

Повний рейтинг опитування можна переглянути за посиланням.