• Головна
  • Новини
  • Соцмережі обурилися, що УПЦ (МП) втягнула 600 дітей до вшанування російського царя...

Соцмережі обурилися, що УПЦ (МП) втягнула 600 дітей до вшанування російського царя

21.08.2018, 12:30
Соцмережі обурилися, що УПЦ (МП) втягнула  600  дітей до вшанування російського царя - фото 1
У селі Онишківці Дубенського району Рівненської області 7 серпня в місцевому монастирі УПЦ (МП) відбувся XII фестиваль недільних шкіл, де виступило близько 600 дітей. Захід присвятили "100–річчю пам’яті Царської сім’ї".

У селі Онишківці Дубенського району Рівненської області 7 серпня в місцевому монастирі УПЦ (МП) відбувся XII фестиваль недільних шкіл, де виступило близько 600 дітей.

Захід присвятили "100–річчю пам’яті Царської сім’ї".

Участь у «святі пісні» взяв митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, єпископ Дубенський Пимен, ігуменя Михаїла та почесні гості з Києва, Дніпропетровщини, Львівщини та Полтавщини.

Соцмережі активно відреагували на цю подію.

Олександр Алфьоров, науковий співробітник інституту історії України НАН України: «ПАМ’ЯТІ ЦАРСЬКОЇ РОДИНИ відбувся дитячий фестиваль на Рівненщині. Царської… родини! Мені неймовірно шкода дітей Миколи ІІ. Але ще більше шкода наших 600 дітей, яких звезли на цей фестиваль. Відкриваємо очі. Канонізована царська родина – є нічим іншим, як інструмент пропаганди «русского міра». На рівні із георгіївською стрічкою, портретами Сталіна та червоними прапорами – ікона Романових є єдиним цілим того візуального ряду. (У всіх церквах МП ця ікона обов’язкова – вона маркує простір російського православ’я)».

Юрій Чорноморець, релігієзнавець: «Люди з УПЦ зовсім не відчувають, у якій країні вони живуть, з якою країною йде 4 рік війна. Колись, 10 років тому, мене спитали, хто Вам Миколай Романов. Я відповів не думаючи: голова ворожої нам держави, який до нас не має ніякого відношення. Тут треба чітко провести межу: якщо єпископи УПЦ, які тут є на фотках бажають святкувати 100 річчя пам’яті Царської родини, то нехай це роблять на великих просторах Росії, а не у нас в Україні, і тим більше - не на Рівненщині, де і так УПЦ "на птичих правах"».

Ростислав Мартинюк, журналіст: «Тут була слушна пропозиція - відставка всієї влади Рівненської області.

Шабаш у Рівному, в який московські попи втягнули 600 (!!) дітей, лише вульгарний натяк на те, ЩО робиться на північному прикордонні краю. У Сарнах.

"Там десь далеко на Волині, зродилась Армія МП..."

Євстратій (Зоря), речник УПЦ КП: «Мы - не МП, мы - не русский мир»...

Вже багато хто поширив повідомлення про фестиваль недільних шкіл з парафій МП на Рівненщині, присвячений 100-літтю розстрілу останнього російського імператора.

Монастир на Рівненщині (!) з гордістю поширює таку інформацію, ще й російською - хоч і ламаною - мовою. «Онышковцы», «участь». А потім офіційні речники МПвУ знову скажуть, що викриття пропаганди їхньою конфесією ідей «русского мира» - «наклеп».