Сьогодні фракція "Слуга народу" обговорить законопроект "про заборону" УПЦ МП

22 травня, 12:25
Держава
Сьогодні фракція "Слуга народу" обговорить законопроект "про заборону" УПЦ МП - фото 1
22 травня парламентська фракція партії Слуга народу збереться на засідання, аби обговорити заборону релігійних організацій, пов’язаних з Росією.

Про це NV повідомив депутат від Слуги народу Олександр Качура.

Саме через релігійне питання вчора депутати фракції Європейська солідарність Петра Порошенка заблокували трибуну Верховної Ради — вони вимагали негайно винести на голосування законопроєкт про заборону УПЦ МП в Україні.

На засіданні фракції СН нардепи збираються обговорити законопроект, який передбачає заборону релігійних організацій, пов’язаних з країною-агресором.

Качура зауважив, що «слуги» хочуть почути думку фактичного автора законопроекту — Віктора Єленського, вченого релігієзнавця та голови Державної служби етнополітики і свободи совісті. Нардеп додав, що попередньо зустрічався з релігієзнавцем, який, своєю чергою, висловив певні юридичні зауваження щодо реалізації законопроекту.

Вже після засідання фракції ухвалять рішення щодо майбутньої долі законопроекту. «Ми повинні приймати рішення, яке буде в інтересах держави, з холодною головою, як-то кажуть», — додав Качура.

19 жовтня Верховна Рада проголосувала за заборону релігійних організацій, пов’язаних із країною-агресором, у першому читанні.

Проте нардепи подали 1256 пропозицій і поправок до законопроекту до другого читання. Поки документ не виносили для розгляду в Раді.