Сьогодні у Криму нові обшуки і  затримання кримських татар

Сьогодні у Криму нові обшуки і  затримання кримських татар - фото 1
17 лютого в Криму розпочалося із серії обшуків в будинках кримських татар та подальших затримань в Сімферополі, Бахчисараї, Білогірську, Севастополі та Советському районі.

Перші повідомлення про незаконні дії силовиків на території тимчасово окупованого Кримського півострову почали надходити о 4 ранку. Про це повідомляє Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.

Обшуки проходили у активістів:

Махамадамінов Абдулборій Махамадін огли
Еюпов Азмат
Ялкабов Тимур Муміновіч
Федоров Олег
Ібрагімов Ернест
Сейдаметов Ленур
Шіхаметов Яшар

Серед затриманих учасник протесту на Червоній площі в Москві Азмат Еюпов, а також активіст ініціативи Крымское детство Ернест Ібрагімов.

Представництво Президента України в АР Крим засуджує чергові дії Російської Федерації на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, спрямовані на переслідування громадян виключно за їх політичну позицію чи релігію, яку вони сповідують. Росія вчергове здійснює воєнний злочин, а справжня мета окупанта - знищити будь-які прояви спротиву та солідарності в Криму. Команда Представництва фіксує кожний випадок незаконного політичного переслідування, який здійснюють окупаційні адміністрації та передає інформацію до правоохоронних органів, а також використовує її у роботі на національному та міжнародному рівнях.