Сьогодні у Михайлівському Золотоверхому соборі ПЦУ розпочинає урочистості до 1033-ї річниці Хрещення Руси-України

Сьогодні у Михайлівському Золотоверхому соборі  ПЦУ розпочинає урочистості до 1033-ї річниці Хрещення Руси-України - фото 1
ПЦУ 27-28 липня відзначає 1033-ю річницю Хрещення Руси-України.

"Усією православною родиною відзначатимемо знаменну дату – 1033-ю річницю Хрещення Руси-України! Це є добра нагода у молитві піднести подяку за те, що вже понад тисячоліття нас єднає віра в Господа. Запрошуємо вірних єдиної помісної Української Православної Церкви та представників ЗМІ 27-28 липня приєднатися до святкування у Києві", - йдеться у повідомленні ПЦУ.

У вівторок о 16:45 напередодні дня вшанування пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира у Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі розпочнеться всенічне бдіння.

28 липня, у середу о 8:30 Митрополит Епіфаній у цьому ж соборі очолить Літургію з нагоди відзначення 1033-ї річниці Хрещення Руси-України.

Цього ж дня об 11:00 урочистості з нагоди свята продовжаться на Володимирській гірці, де Предстоятель Православної Церкви України звершить молебень біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру.

Свято День Хрещення Русі-України встановлено згідно з указом Президента від 25 липня 2008 року. Цього ж дня Православна Церква вшановує пам’ять рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Русі.

Сьогодні у Михайлівському Золотоверхому соборі  ПЦУ розпочинає урочистості до 1033-ї річниці Хрещення Руси-України - фото 76200