Сьогодні у Польщі номінують першого правлячого єпископа новоствореної Ольштинсько-Гданської єпархії УГКЦ

22.01.2021, 13:14
Католики
Сьогодні у Польщі номінують першого правлячого єпископа новоствореної Ольштинсько-Гданської єпархії УГКЦ - фото 1
Сьогодні, 22 січня 2021 року, о 18:00 за київським часом в ольштинському катедральному соборі Покрову Пресвятої Богородиці в Польщі розпочнеться Велика вечірня з Чином архиєрейського найменування першого правлячого єпископа новоствореної Ольштинсько-Гданської єпархії УГКЦ о. д-ра Аркадія Трохановського.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У присутності Блаженішого Святослава, владик, духовенства і мирян о. Аркадій проголосить визнання віри та складе присяги на вірність Вселенському Архиєреєві та Главі УГКЦ.

Завтра, 23 січня 2021 року, об 11:00 за київським часом розпочнеться Архиєрейська Божественна Літургія з Чином архиєрейської хіротонії о. Аркадія і Чином його інтронізації.

Головним святителем буде Глава УГКЦ, а співсвятителями – владика Євген Попович, архиєпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський, і владика Володимир Ющак, єпарх Вроцлавсько-Кошалінський.

Нагадаємо, 25 листопада 2020 року у офіційні представники Ватикану повідомили, що Святіший Отець Франциск, Папа Римський, благословив рішення Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і проголосив про створення нової Ольштинсько-Гданської єпархії УГКЦ у Польщі. Єпископським осідком єпархії є м. Ольштин, а катедральним собором – храм Покрову Пресвятої Богородиці.