Сьогодні у Римі розпочинає роботу ювілейна Пленарна асамблея Ради єпископських конференцій Європи

23.09.2021, 08:58
Католики
Сьогодні у Римі розпочинає роботу ювілейна Пленарна асамблея Ради єпископських конференцій Європи - фото 1
З 23-26 вересня у Римі пройде Пленарна асамблея Ради єпископських конференцій Європи (CCEE). Цього року інституція, котра об’єднає єпископські конференції європейського континенту, відзначає свій 50-літній ювілей.

Про це повідомляє Секретаріат Глави УГКЦ в Римі.

Синод УГКЦ представляє Патріарх Святослав.

Зустріч президентів єпископських конференцій та очільників Церков свого права Європи розпочнеться спільною Месою у соборі святого Петра у Ватикані, яку очолить Святіший Отець Франциск. У головній базиліці католицького світу на гробі святого апостола Петра учасники Асамблеї також проголосять Ісповідь віри та помоляться на гробі святого Папи Івана-Павла ІІ.

Ювілейна зустріч Ради єпископських конференцій Європи буде присвячена темі «Чого очікує сучасна Європа від Церкви». Робоча програма Пленарної асамблеї передбачає участь та слово кардинала П’єтро Пароліна, Держсекретаря Святого Престолу, та зустріч з Серджо Маттарелла, президентом Італійської республіки.

Рада єпископських конференцій Європи включає в себе 33 діючі європейські єпископські конференції в особі їх президентів, а також Главу Синоду єпископів УГКЦ, архиєпископів Люксембургу та Князівства Монако, архиєпископа маронітів Кіпру, єпископа Кишинівського (Молдова), єпархіального єпископа Мукачівського і Апостольського адміністратора Естонії. Діючий Голова - кардинал Анджело Баньяско. Секретаріат базується в Санкт-Ґаллені (Швейцарія).