Сьогодні в світі відзначають Міжнародний день сімей

Сьогодні в світі відзначають Міжнародний день сімей - фото 1
Міжнародний день сімей встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році й покликаний привернути увагу світового співтовариства до проблем сім’ї, підвищити рівень поінформованості у питаннях стосовно сімей і поглибити знання соціально-економічних і демографічних процесів.

Про це повідомляє Укрінформ.

Як зазначають в ООН, родина продовжує залишатися центром соціального життя, забезпечуючи благополуччя всіх її членів, починаючи з навчання дітей і закінчуючи турботою про літніх людей.

Як вже інформувала РІСУ, 16 травня комісія УГКЦ у справах родини і мирян проводить у Львові Фестиваль сім'ї "Міцна родина - сильна Україна". Захід відбудеться з дотриманням карантинних вимог у парку біля пам'ятника Івану Франку з 15:00 до 18:00.
У програмі:

Екуменічна молитва за українські сім'ї;
конкурси;
змагання;
майстер-класи;
концерт дитячих колективів.
А ввечері того ж дня о 18:00-19:30 у Патріаршому домі (вул. Хуторівка, 35 б) пройде науково-практичний семінар: "Сімейна політика в Україні: стан та перспективи".

Разом з Комісією УГКЦ у справах родини та мирян, його органгізовують Львівська Архиєпархія УГКЦ, Львівська архидієцезія РКЦ, Львівська єпархія ПЦУ, Церква Євангельських Християн Баптистів "Віфанія".