Сьогодні єпископ УГКЦ Ярослав Приріз відзначає 60-річчя

30 березня, 12:08
Католики
Сьогодні єпископ УГКЦ Ярослав Приріз відзначає 60-річчя - фото 1
Сьогодні, 30 березня 2023 року, свій 60-ий День народження відзначає владика Ярослав Приріз, єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці Синоду єпископів УГКЦ.

Майбутній єпископ Ярослав Приріз народився 30 березня 1963 року в с. Ластівка (Турківський район, Львівська область) в сім’ї Миколая та Анни з роду Федак.

"Преосвященний владико Ярославе!

Прийміть від нас щиросердечні привітання та побажання Божого благословення, радості, миру та всіх земних благ.

Нехай Господь завжди дарує Вам міцне здоров’я та довголіття, а Пресвята Богородиця нехай завжди покриває своїм омофором та буде з Вами в усіх добрих справах.

На многая літа, Преосвященний владико!" - йдеться у привітанні на офіційному сайті Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Владику Ярослава також привітав від себе особисто й імені Синоду єпископів Глава УГКЦ.
«У цей святковий день, — мовиться в тексті грамоти, — складаємо молитовну подяку Господеві за дар вашого життя, святительського служіння та всі дари, якими Він так рясно вас наділив і які ви щедро примножили впродовж свого служіння Богові, Церкві та рідному народові. Дякуємо також вашим батькам, настоятелям і виховникам Чину Найсвятішого Ізбавителя за добрий приклад віри».

Глава УГКЦ відзначив, що богопосвячене служіння ювіляра, поєднане з науковою діяльністю, принесло чимало плодів для нашої Церкви, коли вона переживала період відродження після десятиліть підпільного життя.