Сотні тисяч християн в Києві подякували Богу

25.09.2018, 11:45
Сотні тисяч християн в Києві подякували Богу - фото 1

23 вересня в Києві, на Хрещатику, відбулося грандіозне святкування Дня подяки, який отримав назву PODYAKA FEST. Ініціаторами події виступили протестантські громади України. Організатори стверджують, що фестиваль знову зібрав понад 300 тисяч людей, щоб висловити свою подяку Богу за врожай, сім’ю, любов, здоров’я та все те, що робить їх щасливими.

23 вересня в Києві на Хрещатику відбулося грандіозне святкування Дня подяки, який отримав назву PODYAKA FEST. Ініціаторами події виступили протестантські громади України. Організатори стверджують, що фестиваль знову зібрав понад 300 тисяч людей, щоб висловити свою подяку Богу за врожай, сім’ю, любов, здоров’я та все те, що робить їх щасливими.

День подяки 2018

Найбільший акцент організатори весь час робили саме на вдячності за врожай. Часто зі сцени лунали слова про те, що День подяки – традиційне для України свято, і що українці з давніх давен восени приходили до храмів, щоб подякувати Богу за врожай, — розповідає власкор РІСУ.

День подяки 2018

Фестиваль почався зі спільної молитви у супроводі хорового співу та живої оркестрової музики. З проповідями виступали пастори різних конфесій.

Багато подій, що відбувались під час PODYAKA FEST, носили світський характер. Брати участь в них могли всі охочі, незалежно від віросповідання. Так, з 13.00 і до 18.00 паралельно працювали спортивні зони, де можна було випробувати свої фізичні сили, відбувалися вікторини та конкурси, працювали фотозони, фудкорт та спеціальні інформаційні намети, де можна було отримати сімейну консультацію чи консультацію лікаря, або просто висловити свою подяку будь-кому. Слово «дякую» на Хрещатику в неділю стало найуживанішим. Також публіку розважали християнські скейтбордисти SHAUNHOVER з Америки та байкери.

День подяки 2018

День подяки 2018

Велику увагу організатори приділили сім’ї та дітям – дитяча зона була чи не найбільшою. Також фестиваль був доступний для людей з інвалідністю. Для них були заброньовані зручні місця біля головної сцени. Втім людей у візках можна було зустріти не тільки під час концерту, але і впродовж всього фестивалю.

Стівен Болдуїн

О 16.30 в Київській міській адміністрації відбулася прес-конференція за участі голівудського актора та місіонера Стівена Болдвіна, мотиваційного спікера й засновника молитовного та євангелізаційного руху Pulse Ніка Холла, Голови Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських Християн Баптистів Валерія Антонюка, Старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайла Паночка та секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олександра Турчинова.

На прес-конференції

Окрім вітальних слів спікери оголосили про створення спільного громадського руху Церков і громадських організацій України з метою протистояти найважливішим, на їхню думку, викликам в сучасній Україні. Серед таких викликів зазначені: війна, агресія, економічна криза, нав’язування ідеології неоатеїзму, руйнація сімейних цінностей та просування аморальних збочень, виштовхування християнської віри із суспільного життя. Координувати це об’єднання запросили Олександра Турчинова.

Після прес-конференції відбувся флешмоб, під час якого українці розгорнули над Хрещатиком найдовший прапор в Україні — завдовжки 250 метрів і завширшки 6 метрів — та встановили таким чином черговий рекорд.

Завершилося святкування концертом. Хедлайнером концерту став Мартін Сміт – англійський співак, продюсер та гітарист, що грає християнський рок.