Живий, але стан важкий:  У Сербській Православній Церкві спростували новину про смерть Патріарха Іринея

"З приводу неправдивих новин про нібито упокій Патріарха Сербського Іринея  ми повідомляємо громадськість, що, згідно з офіційним звітом ради лікарів, які піклуються про здоров’я Глави нашої Церкви, його стан залишається важким.

Живий, але стан важкий:  У Сербській Православній Церкві спростували новину про смерть Патріарха Іринея - фото 61999

 

Ми вважаємо подібні неправдиві повідомлення від деяких церковних діячів, а також ЗМІ вкрай безвідповідальними та аморальними. Просимо всіх помолитися за здоров’я нашого Патріарха та бути проінформованими про стан його здоров’я з офіційних повідомлень Ради лікарів та на офіційному веб-сайті Служби інформації Сербської Православної Церкви",- йдеться у повідомленні інформаційної служби Сербської Православної Церкви станом на 14:27.

Симптоми загострення хронічної серцевої недостатності на тлі розвитку коронавирусної інфекції в організмі Патріарха Сербського Іринея проявилися вранці 15 листопада. Спочатку хвороба протікала не у важкій формі і медики навіть планували його виписку через 14 днів піля госпіталізації 4 листопада. Сьогодні, 19 листопада, стан вкрай погіршився.

Зараз лікарі борються за життя Патріарха Іринея. Він підключений до апаратів підтримки життєздатності.

90-річний Сербський Патріарх міг заразитися на відспівуванні митрополита Чорногорського Амфілохія, яке він очолив у Подгориці, де тисячі людей прикладалися до відкритого тіла померлого від коронавирусної інфекції архиєрея.

Патріарх Іриней перебуває в Карабурмінському військовому госпіталі під Белградом.