Стартував ІІІ Форум християн-управлінців: цілі амбітні

23 січня, 09:52
Суспільство
ІІІ Форум християн-управлінців розпочався 22 січня 2021 року. У ньому беруть участь очільники протестантських Церков України, чинні депутати Верховної Ради, урядовці, новообрані депутати-християни місцевих рад та управлінці.

Форум християн-управлінців

Про це повідомляє Слово про слово з посиланням на ІА Світогляд.

Форум присвячено навчанню управлінців та депутатів місцевих рад, аби дати їм інструменти для ефективної роботи на місцях.

На форумі повинні презентувати Програму економічного розвитку регіону та залучення інвестицій, напрацьовану кращими економістами України. Мета заходу – об’єднати християн-управлінців та новообраних депутатів з метою спільного професійного зростання, захисту моральних цінностей та християнського впливу на суспільство.

Як повідомляв Всеукраїнський Собор, за підсумками місцевих виборів 25 жовтня 2020 р. вперше в історії України сотні євангельських віруючих стали депутатами місцевих рад. Подальша робота євангельських віруючих в органах місцевого самоврядування є дуже важливою, адже саме вони, будучи депутатами місцевих рад, зможуть багато зробити для просування духовних цінностей у своїх містах, населених пунктах і регіонах, сприяння діяльності місцевих релігійних громад.

Враховуючи зазначене, 28 грудня 2020 року Духовна рада Всеукраїнського Собору, до якої входять лідери провідних протестантських Церков України, затвердила стратегію роботи на 2021 рік, зокрема, проведення на початку 2021 року ІІІ Форуму християн-управлінців.