• Головна
  • Новини
  • Стартувала підготовка до Міжнародного форуму «Новомедіа»...

Стартувала підготовка до Міжнародного форуму «Новомедіа»

05.09.2012, 14:33
Стартувала підготовка до Міжнародного форуму «Новомедіа» - фото 1

Міжнародний форум «Новомедіа» – майданчик для спілкування професіоналів у сфері засобів масової комунікації – готується до відкриття. Форум пройде 2-4 листопада 2012 в київському Будинку кіно. З квітня проходять зустрічі оргкомітету, а також ведуться переговори з майбутніми спікерами Форуму.

Новомедіа.GIFМіжнародний форум «Новомедіа» – майданчик для спілкування професіоналів у сфері засобів масової комунікації – готується до відкриття. Форум пройде 2-4 листопада 2012 в київському Будинку кіно. З квітня проходять зустрічі оргкомітету, а також ведуться переговори з майбутніми спікерами Форуму, повідомляє прес-центр Асоціації «Новомедіа».

Центральна тема Форуму – «Нові медіа та вічні цінності». У програмі – профільны лекції і семінари, тематичні ток-шоу, кіно-покази, конкурси, презентації та ін

«Міжнародний форум« Новомедіа» – це великий ярмарок знань і досвіду в сфері ЗМІ. У цьому році ми ставимо для спікерів важливу задачу: вказати учасникам Форуму конкретні методи успішної інтеграції в медіа-середовище. Так що Форум буде вельми корисною і видовищною подією», – прокоментував глава Асоціації, Руслан Кухарчук.

У числі спікерів листопадового Міжнародного Форуму «Новомедіа» виступить редактор телевізійної програми «Найрозумніший» Ольга Бідненко, редактор інтернет-газети «Все новости» Максим Бутченко, головний редактор газети «Народна рада», Любов Гасанова, дизайнер і керівник рекламного агентства Сергій Шумик, голова Інтернет-департаменту Асоціації "Новомедіа", генеральний директор хостингової компанії TutHost Денис Семенюк, а також член правління Асоціації «Новомедіа», телеведучий Андрій Макаренко.