Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні видасть україномовний православний катехизм

Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні видасть україномовний православний катехизм - фото 1
Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні розпочинає проєкт, що передбачає переклад українською мовою і видання православного катехизму, укладеного єрархом Вселенського Патріархату митрополитом Пісідійським Сотирієм (Трампасом) «Синоптичний катехізис. Православна віра і життя».

Катехизм вже було видано грецькою, турецькою і російською мовами. Проц е йдеться на сторінці Місії «Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні» у Фейсбук.

Як йдеться у повідомленні, книга призначена для православних вірян і покликана допомогти в набутті глибшого розуміння основ православного віровчення та християнського способу життя у максимально доступній для сприйняття формі. Крім того, вона буде цікава усім, хто ще не прийшов до віри, але цікавиться цією темою.

Видання українською мовою, доповнене й редаговане, розповсюджуватиметься безкоштовно, зокрема й в електронному форматі, за ліцензією Creative Commons Із Зазначенням Авторства — Некомерційна — Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0).

https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk

Орієнтовний бюджет проєкту (переклад, редагування, верстка, друк та створення електронного варіанту) — сто тисяч гривень.

Бажаючі долучитися до реалізації проєкту та підтримати його, можуть пожертвувати кошти на рахунок Ставропігії (Код за ЄДРПОУ 42952162 МФО 322669 UA023226690000026004300435200 ) з поміткою у призначенні платежу «Благодійний внесок для видання катехізису».

«Станьмо «світлом для світу», готовими на всяку добру справу», - закликають у Місії «Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні».