Стефанчук повідомив, коли Рада голосуватиме за законопроект про "заборону" УПЦ МП

22 травня, 17:38
Суспільство
Стефанчук повідомив, коли Рада голосуватиме за законопроект про "заборону" УПЦ МП - фото 1
Руслан Стефанчук сьогодні на брифінгу заявив, що Верховна Рада розгляне у другому читанні законопроект про заборону діяльності Московського Патріархату, коли депутати зберуть необхідну кількість підписів для ухвалення рішення.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Стефанчук також запевнив, що готовий віддати свій підпис за розгляд законопроекту.

"Я голосував за цей законопроект у першому читанні, я голосуватиму за нього в другому читанні, буду підписувати цей законопроект і направляти на підпис президенту України", - сказав Стефанчук.

Він наголосив, що "парламент не має права ні на холостий постріл під час ухвалення цього законопроєкту, ні на порушення регламентних норм".

"Те, до чого закликали вчора наші крикуни, - це пряме порушення регламентних норм, а я як юрист скажу вам, що це пряма підстава для подальшого скасування цього закону в Конституційному суді України. Саме тому вчора ми з колегами зібралися і проговорили дуже чіткий порядок. Ми маємо побачити, що в залі є необхідна кількість голосів, щойно ці підписи буде зібрано, одразу невідкладно цей законопроект буде внесено до зали", - заявив Стефанчук.

Він висловив сподівання, що парламентарії налаштовані на затвердження цього законопроекту і "зроблять усе, щоб його було ухвалено якнайшвидше".

Екс- президент Петро Порошенко розповів журналістам, що на погоджувальній раді було ухвалено рішення про збір підписів щодо винесення на голосування відповідного законопроєкту.