Свідки Єгови проводять свій конгрес в онлайн-режимі 500 мовами, в тому числі українською

Свідки Єгови проводять свій конгрес в онлайн-режимі 500 мовами, в тому числі українською - фото 1
Цьогоріч виповнюється 95 років відтоді, як Свідки Єгови в Україні проводять конгреси. На таких масових богослужіннях усі охочі можуть дізнатися, як поради з Біблії покращують сьогоденне життя. Цей рік не є виключенням. Тема традиційного триденного конгресу 2021 року — «Віра дає силу».

Через коронавірус цього року Свідки Єгови вирішили не проводити конгрес в звичний спосіб (на стадіонах чи конференц-центрах). Натомість був зроблений відеозапис навчальної програми конгресу, який викладено онлайн. Він доступний для безкоштовного перегляду 500 мовами, в тому числі й українською.

Це, за словами Івана Рігера, речника Свідків Єгови в Україні, дозволяє переглядати програму в зручний час та неодноразово. Усі Свідки Єгови в Україні будуть переглядати цю програму одночасно в онлайн-режимі.

Щодо теми конгресу він пояснив:

«По-перше, справжня віра, що ґрунтується на фактах, віра у практичність Святого Письма, існування Творця й непохитність його любові до людей — це наша опора у теперішньому мінливому світі. По-друге, це свідчення того, що такі негаразди, як пандемія, не в змозі ослабити справжню віру, адже ми продовжуємо нашу майже столітню традицію біблійного навчання».

Програма конгресу включає в себе спеціально підготовлені відеоматеріали, які пояснюють, як зміцнювати віру в Творця, роздумуючи над творінням; як віра допомагала реальним біблійним персонажам долати труднощі, схожі на наші; а також повнометражний художній фільм з біблійним сюжетом «Даниїл. Приклад незламної віри» (у двох частинах ).

Програма конгресу розміщена на сайті JW.ORG або у безкоштовному додатку JW Library.

В Україні нараховується близько 130 000 Свідків Єгови.