• Головна
  • Новини
  • «Свободівці» пікетуватимуть Патріарха Кирила і президента Путіна...

«Свободівці» пікетуватимуть Патріарха Кирила і президента Путіна

24.07.2013, 10:11
«Свободівці» пікетуватимуть Патріарха Кирила і президента Путіна - фото 1
Незважаючи на заборону суду Всеукраїнське об'єднання "Свобода" збирається провести акції протесту проти візиту в Україну президента Росії Володимира Путіна і Патріарха РПЦ Кирила.

kyrylo.jpgНезважаючи на заборону суду Всеукраїнське об'єднання "Свобода" збирається провести акції протесту проти візиту в Україну президента Росії Володимира Путіна і Патріарха РПЦ Кирила.

Про це повідомляє ТСН.

Російський президент і Патріарх збираються приїхати в Україну на святкування 1025 річниці Хрещення Київської Русі.

"Це буде традиційна акція. Ми її проводимо багато років. Ця акція проходить тоді, коли в Україну приїжджає Глава РПЦ. І цього разу, я думаю, це буде в традиційному форматі. Це пікетування максимально наближене до місця, де московські емісари "руского міра" будуть перебувати", - сказав депутат від партії "Свобода" Андрій Ільєнко.

Він також додав, що "Свобода" ще не визначилася з часом початку акції і не подавала заявку на її проведення. Це обумовлено тим, що поки не відомо, як президент Росії Володимир Путін і Патріарх Кирило будуть пересуватися Києвом.

Як відомо, Окружний адмінсуд Києва заборонив проведення акцій на Майдані Незалежності та прилеглій території з 20 по 31 липня.