• Головна
  • Новини
  • Священик-депутат прямо у сесійній залі відпустив гріхи екс-регіоналу...

Священик-депутат прямо у сесійній залі відпустив гріхи екс-регіоналу

20.11.2015, 11:42
Священик-депутат прямо у сесійній залі відпустив гріхи екс-регіоналу - фото 1

Фракція ВО «Свобода» у Бродівській міській раді, що на Львівщині, має намір звернутися до Патріарха УПЦ КП Філарета щодо поведінки депутата міськради, священика Київського Патріархату Степана Шири. На думку фракції, священнослужитель зневажив таїнство сповіді своєю заявою на сесії міської ради.

о. Степан Шира на сесії Бродівської міськрадиФракція ВО «Свобода» у Бродівській міській раді, що на Львівщині, має намір звернутися до Патріарха УПЦ КП Філарета із скаргою щодо поведінки депутата міськради, священика Київського Патріархату Степана Шири. На думку фракції, священнослужитель зневажив таїнство сповіді своєю заявою на сесії міської ради.

Про це повідомляє сайт Вголос.

19 листопада на сесії Бродівської міської ради обирали заступників міського голови. Фракція ВО «Свобода» виступила категорично проти запропонованих мером Анатолієм Белеєм кандидатур - Олександра Єлиневського та Романа Сподарика.

«Свободівці» виголосили заяву, в якій зазначили, що О. Єлиневський заплямував свою репутацію тісною співпрацею зі злочинним режимом Януковича. Відомо, що на місцевих виборах 2010 року він був кандидатом у депутати міської ради від Партії регіонів. Ба більше, він був свого роду «обличчям» бродівських «регіоналів», адже йшов у першій репрезентаційній п’ятірці списку. Окрім того, за Єлиневським є ознаки зловживань, зокрема в земельній сфері. Також вони категорично проти призначення заступником Романа Сподарика, який (і це не є для міста таємницею) є сватом міського голови А. Белея», – йдеться в заяві.

Після цієї заяви взяв слово депутат від «Громадянської позиції», який водночас є священиком УПЦ КП, Степан Шира. Він звернувся до Єлиневського зі словами: «Чи каєшся ти у своїх гріхах?» На це Єлиневський відповів, що кається. Священик сказав, що в такому разі прощає йому гріхи. Після цього за обрання Єлиневського на посаду заступника голови проголосувала більшість депутатів.

«Свободівці» вважають, що сесійна зала – неналежне місце для сповіді та покаяння, зрештою, ці таїнства не повинні відбуватися публічно.

Світлина зі сторінки о. Шири в мережі Facebook