Священик ПЦУ з Маріуполя розповів, як росіяни розбомбили храм і вбили його матір

Священик ПЦУ з Маріуполя розповів, як росіяни розбомбили храм і вбили його матір - фото 1
Отець Володимир Коскін евакуювався з Маріуполя до Дніпра у березні. Він був настоятелем храму «Пантелеймона цілителя» Православної Церкви України. Храм розбомбили війська РФ, після чого росіяни вбили його матір.

Володимир Коскін розповів свою історію opentv.media.

Владимир Коскин

Після початку повномасштабного вторгнення окупантів до України його храм війна деякий час оминала. Але потім окупанти на нього скинули бомбу. У квітні священик втратив матір, її вбили російські солдати. Все пережите священик згадує з болем, але й із вірою у майбутнє України.

«Почну із прапора: це не просто прапор. Для мене – це два кольори, які викарбувані у серці і кожному з нас із молоком матері передаються. Незалежність – це відповідальність насамперед. Без пафосу та гучних слів. Ми одягаємо вишиванку, але за перших пострілів тікаємо. Ми будуємо незалежність на повсякденних речах: коли мені виповнилося 18 років, мама сказала, що я вже незалежний. І я відповідав за себе, рідне, майбутнє поколінь. Ми всі хочемо месію, але він прийде з нашого народу та врятує його. Яким буде майбутній лідер наступних поколінь – залежить від нас», – вважає отець Володимир.

Детальніше дивіться у повному інтерв'ю.