Священик ПЦУ зустрівся з митрополитом УПЦ МП Павлом і обурив мережу

Священик ПЦУ зустрівся з митрополитом УПЦ МП Павлом і обурив мережу - фото 1
Священик ПЦУ Віктор Мартиненко з Волині відвідав митрополита УПЦ МП Павла (Лебідя), якого обвинувачують у запереченні збройної агресії РФ і розпалюванні міжрелігійної ворожнечі.

Фото зустрічі Мартиненко виклав у Facebook, передає Главком.

«Відвідав сьогодні людину, з якою мав, маю та, вочевидь, матиму розбіжності у поглядах на багато речей... Але, ми знайомі понад три десятиліття! Це – священик який, колись, вперше завів мене у вівтар», – пише Мартиненко.

Священик ПЦУ передав Павлу подарунок від владики екзарха.

«Принагідно, передав владиці Павлу братські вітання та особистий подарунок від владики екзарха, єпископа Команського Михаїла – примірники Апостола, виданого Ставропігією, що презентуватимуться післязавтра», – йдеться у повідомленні.

Користувачів соцмереж обурив вчинок Віктора Мартиненка.

Священик ПЦУ зустрівся з митрополитом УПЦ МП Павлом і обурив мережу - фото 126519

 

У відповідь на усі негативні коментарі о. Віктор Мартиненко написав новий пост. У ньому він наголосив, що мав та має різні погляди з митрополитом Павлом (Лебідем), проте вважає за необхідне його підтримати.

О. Мартиненко зазначив, що раніше мав конфлікт із митрополитом, тому вирішив примиритися: «Я зробив це не від ПЦУ, Ставропігії, батьківського комітету, ОСББ, чи садового товариства. Я як людина прийшов примиритися з іншою людиною, з якою був у особистому, та навіть публічному конфлікті».

Нагадаємо, що раніше суд продовжив цілодобовий домашній арешт для митрополита УПЦ МП Павла до осені. Слідство підозрює скандального митрополита УПЦ МП у виправданні агресії Російської Федерації та розпалюванні релігійної ворожнечі. Запобіжний захід Лебідю обрали у квітні.