Священик ПЦУ розповів про жорстокі тортури в російському полоні

13 березня, 11:55
Православні
Священик ПЦУ розповів про жорстокі тортури в російському полоні - фото 1
Отець Василь, який перебував у полоні 70 днів, зазначив, що росіяни були безжальні до своїх бранців - били струмом та запихали цвяхи під нігті.

Джерело: УНІАН

Настоятель Одеського Свято-Троїцького храму ПЦУ Василь Вирозуб потрапив у російський полон ще на початку повномасштабного вторгнення РФ, коли з евакуаційною бригадою прямував на острів Зміїний за тілами нібито загиблих захисників України. Росіяни катували священнослужителя та ставили абсурдні питання.

Отець Василь у сюжеті ТСН розповів, на рятувальному судні "Сапфір" всього було троє священиків. Окупанти обіцяли дати коридор для гуманітарної місії, але замість цього захопили судно з екіпажем. Священик розповів, що полонених у тимчасово окупованому Криму жорстоко катували росіяни, а також ставили абсурдні питання.

"До останнього не вірили, що капелан і священик може не працювати з СБУ. Одне питання, друге, третє ... одне з питань: "Чи знаєш ти місце або володієш інформацією про місцезнаходження Бандери?",- розповів отець Василь.

Крім того, він повідомив, що пізніше бранців перевезли в Білгородську область, де продовжували жорстоко катувати - українців били струмом, запихали цвяхи під нігті, а також тримали без їжі, води і сну.

Додамо,українського капелана Василя Вирозуба окупанти захопили в полон 27 лютого. Це сталося неподалік острова Зміїний, коли разом зі свщениками та лікарем він мав забирати тіла вбитих воїнів.

Окупанти змушували співати гімн Росії та всіляко знущалися.

Спершу окупанти відправили бранців до окупованого Севастополя, де їх щодня допитували: військова розвідка, ФСБ, прикордонники.