Священик РПЦ здав ФСБ парафіянина, який під час сповіді розповів про підтримку України

Священик РПЦ здав ФСБ парафіянина, який під час сповіді розповів про підтримку України - фото 1
У Росії настоятель храму Святої Софії РПЦ Сергій Кандибін здав Федеральній службі безпеки свого парафіянина. Причиною стало те, що під час сповіді віруючий розповів про підтримку України.

Про це повідомляє Обозреватель.

Інцидент стався у селищі Тельма в Іркутській області. Священнослужитель написав донос на парафіянина за антивоєнну позицію.

Батюшка назвав парафіянина прихильником антивоєнної позиції. Йому не сподобалося те, що віруючий ставить свічки у храмі "За перемогу України".
Більш того, священик вирішив допомогти ФСБ та взяв участь в оперативно-розшуковому заході "Ототожнення особи". Він упізнав парафіянина як усольського громадянського активіста та політика Сергія Угляницю.

У результаті, Угляницю було притягнуто до відповідальності за статтею 20.3.1 КоАП РФ " Дії спрямовані на порушення ворожнечі або ненависті ...".

Сам парафіянин розповів ЗМІ, що як православний християнин постійно відвідував тельмінську церкву Святої Софії і завжди вносив свій внесок у підтримку Православ'я в Росії словами та ділом.

"Один із стовпів віри для православного християнина – це Причастя і сповідь... І ось одного з квітневих днів я поспілкувався з "настоятелем" тельмінської церкви... Є таємниця сповіді, яку не може порушити жоден церковний єрарх, оскільки це найтяжчий гріх для справжнього православного священика…", – заявив Угляниця.

За словами парафіянина, він давно знайомий із настоятелем Тельмінської церкви, але про свою позицію розповів йому на Таїнстві сповіді перед Причастям.