Глави Церков та бізнес-омбудсмен обговорили стан свободи підприємництва в умовах воєнного стану

Глави Церков та бізнес-омбудсмен обговорили стан свободи підприємництва в умовах воєнного стану - фото 1
У Києві 20 лютого за головування старшого єпископа Української Церкви християн віри євангельської Анатолія Козачка відбулася зустріч глав християнських Церков України, на якій йшлося про стан свободи підприємництва в Україні під час воєнного стану.

Про це повідомляє ІРС.

В обговоренні цього питання в режимі онлайн взяв участь бізнес-омбудсмен посол Роман Ващук. Учасники зустрічі наголосили на важливості підтримки з боку держави економіки, в цілому, і вітчизняного бізнесу, зокрема, під час війни та в контексті післявоєнної відбудови України.
Глави Церков також розглянули низку питань щодо свободи віросповідання під час воєнного стану. Зокрема, було приділено увагу фактам перешкоджання діяльності релігійних організацій в контексті мобілізаційних заходів в окремих областях.

На зустрічі глав християнських Церков України було вирішено утворити Нараду християнських Церков України, яка замінить Нараду представників християнських Церков України. Нагадаємо, що Нарада представників християнських церков України, утворена у 2003 році, діяла на рівні представників релігійних обʼєднань. Новостворена Нарада християнських Церков України функціонуватиме на рівні глав Церков і матиме виконавчий секретаріат з уповноважених представників Церков.

У зустрічі глав християнських церков України взяли участь: Глава УГКЦ Святослав Шевчук, єпископ РКЦ Віталій Скомаровський, старший єпископ Церкви АСД в Україні Станіслав Носов, єпископ УЄ ВАЦ Маркос Оганесян, старший єпископ УХЄЦ Леонід Падун, єпископ УЛЦ Вʼячеслав Горпинчук, протоєрей ПЦУ Віталій Даньчак, виконавчий секретар ВСЦЄХБ Володимир Кондор, голова правління ІРС Олександр Заєць, а також інші представники Церков.