Священика УПЦ МП, який помер від СOVID-19, поховали на присадибній ділянці

Священика УПЦ МП, який помер від СOVID-19, поховали на присадибній ділянці - фото 1
9 січня в Свято-Георгіївському храмі УПЦ МП села Бриків, що на Тернопільщиніі, відбулося відспівування новопреставленого настоятеля храму протоєрея Віктора Омельчука. Чин погребіння очолив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій у співслужінні багаточисленного духовенства.

Про це повідомляє За Збручем.

63-річний священник помер від ускладнень після коронавірусної хвороби. Поховали отця Віктора на подвір’ї храму, будівництву якого він присвятив останні роки свого життя.

Душпастирство священика УПЦ МП проходило доволі напружено. У 2019 році більшість його парафіян перейшли до Православної Церкви України, втім отець Віктор до кінця залишився вірним служителем Московського Патріархату. Завдяки фінансовій підтримці власника мережі заправок «БРСМ-Нафта» Андрія Біби він зміг у короткі строки відбудувати новий храм, який освятили вже у грудні 2020 року.

Слід зауважити, що парафію УПЦ МП у Брикові так і не вдалося зареєструвати. Нові норми законодавства вимагають вказувати у назві громади її належність до Церкви країни-агресора, що наразі невигідно її представникам в Україні. Саме тому храм для вірян довелось будувати на території приватної садиби, оформивши його як господарську будівлю.

Священика УПЦ МП, який помер від СOVID-19, поховали на присадибній ділянці - фото 85469