Священики і віряни УПЦ МП на Закарпатті зробили синяки жінці за перехід до ПЦУ

Священики і віряни УПЦ МП на Закарпатті зробили синяки жінці за перехід до ПЦУ - фото 1
Представники Хустської єпархії УПЦ МП побили людину, яка разом з громадою виявила бажання перейти в лоно канонічної Православної Церкви України.

«Ось що витворяє РПЦвУ на теренах України. Тому думайте браття та сестри, чи Вам однаково куди ходити до храму…», – написав священнослужитель Закарпатської єпархії ПЦУ Юрій Віг у Facebook, опублікувавши відео, у якому жінка літнього віку розповідає про свавілля.

Інформацію підтвердив і єпископ ПЦУ Варсонофій (Руднік).

Жінка розповіла, що вранці пішла до церкви, де біля воріт стояло три чужих священикіі Московського Патріархату, які не пускали її до храму. Вона намагалась увійти, але духовні отці РПЦвУ притисли браму разом із рукою літньої жінки. У результаті бабуся відбулась забиттям кінцівки.

Вірні УПЦ МП кричали до жінки «Ви тут не потрібні».

Про це Духовному фронту України розповів отець Віктор Білан, благочинний Рахівського благочиння ПЦУ

Православна громада в селі Ділове Рахівського району ще у січні-лютому 2019 року проголосувала за перехід від РПЦвУ до ПЦУ і зареєстрували свою нову громаду, але цього не сприйняв місцевий священник і менша частина тих, хто був проти переходу.

«Хоча були виграні суди на передачу майна, віряни московської церкви блокують вхід до Церкви і не пускають туди тих, хто докладав зусилля до побудови храму. Сам священник на колінах просив, щоб його не виганяли і попросив громаду залишити його до Великодня. Після Великодня священник РПЦвУ сказав, що він такого не говорив», – каже отець.

Віряни УПЦ МП подали в апеляцію в суд і не пускають нікого до храму. Зі всіх сіл позбігались прибічники Московського Патріархату і почали виштовхувати людей із подвір’я.