Священики УПЦ (МП) з Волині обурені улесливістю митрополита Павла (Лебедя) перед Януковичем

Священики УПЦ (МП) з Волині обурені улесливістю митрополита Павла (Лебедя) перед Януковичем - фото 1
Багато простих волинських священиків обурені заявою настоятеля Києво-Печерської Лаври митроплита Павла, який висловив підтримку Януковичу і порівняв його із Ісусом Христом.

Про це у власному Фейсбук написав прес-секретар Володимир-Волинської єпархії УПЦ Віктор Мартиненко.

Лебедь-Янукович..jpeg

Протоєрей пише: «Я не знаю, чи точно ЗМІ передають слова митрополита Павла, сказані сьогодні Януковичу, але те, що наші церковні ресурси розміщують інформацію про «молитву» тих потвор, і їхні відвідини Лаври – це спонукає мене до глибокого сорому. Сьогодні спілкувався з багатьма своїми друзями – простими волинськими священиками – від усіх чув слова обурення».

«Владико Павел! Будь ласка, не говоріть від лиця усієї Церкви, ми розуміємо, що у вас спільні фінансові інтереси – просто станьте і, у черговий раз, на камери поцілуйте їх у сраку, а від усіх не треба!» – йдеться у дописі прес-секретаря Володимир-Волинської єпархії УПЦ.

Як повідомлялося, настоятель Києво-Печерської Лаври, митрополит Чорнобильський і Вишгородський, владика Павел (Лебедь) після Літургії у Києво-Печерській лаврі з нагоди Дня соборності звернувся до Януковича зі словами: «Сьогодні ви несете важкий хрест і Церква з вами сьогодні до кінця, подібно тому, як Симон Киринейський допомагав нести Хрест Христу на Голгофу».