Священики Володимирського собору відвідали у лікарні Почесного Патріарха Філарета

17 березня, 11:54
Суспільство
Священики Володимирського собору відвідали у лікарні Почесного Патріарха Філарета - фото 1
Священнослужителі Володимирського патріаршого кафедрального собору протоєрей Борис Табачек та протоєрей Іван Київський відвідали у лікарні Почесного Патріарха Філарета, який проходить обстеження та лікування.

Про це передає прес-служба КП.

Зазначається, що стан здоров’я владики Філарета останній час дещо покращився. Він перебуває під постійним наглядом лікарів.

Настоятель собору протоєрей Борис Табачек передав владиці щирі вітання і побажання скорішого одужання від духовенства та парафіян.

Наприкінці зустрічі Почесний Патріарх Філарет подякував усім, хто підносить молитви за його здоров’я та закликав Боже благословення на паству і весь український народ.

Нагадаємо, Почесного Патріарха Філарета госпіталізували 9 березня через погіршення здоров’я.
23 січня владика Філарет відзначив 97-річчя.