Священнослужителі УЦХВЄ разом із волинськими підприємцями шукали точки дотику в служінні Богу

Священнослужителі УЦХВЄ разом із волинськими підприємцями  шукали точки дотику в служінні Богу - фото 1
У Луцьку, на базі церкви «Спасіння» Української Церкви Християн Віри Євангельської, 29 травня відбулася конференція «Бізнес і Церква: точки дотику».

Організатори – Християнська асоціація бізнесменів за підтримки Департаменту освіти та Руху молоді Християн Віри Євангельської.

Про це повідомляє сайт УЦХВЄ.

«Велике благословіння отримали учасники конференції через навчання спікерів, які говорили про біблійні основи служіння майном», – розповідає директор Департаменту християн-підприємців Роман Зінчук. За його словами, конференція на Волині стала важливим етапом взаємодії Церкви і бізнесу.

«Під час навчання кожен мав змогу поставити питання, які в церквах, зазвичай, ставити не прийнято… Надіюся, що подібні конференції стануть майданчиком, на якому досвідчені підприємці й початківці у бізнесі налагоджуватимуть комунікацію. Де вони зможуть об‘єднати зусилля задля особистісного розвитку й поширення Царства Божого», – поділився Роман Зінчук.

З промовою на заході виступив старший єпископ Михайло Паночко, який говорив про покликання підприємців-християн та їхнє служіння у місцевих церквах. Цю тему також розкрив директор Департаменту освіти братерства Віктор Вознюк. Про сфери підприємництва, які сьогодні є продуктивними та користуються попитом, говорив голова Християнської асоціації бізнесменів, пастор церкви «Благодать» Андрій Мартинов.

Як зазначає сайт, одна із цілей таких конференцій – духовне спорядження підприємців, а також можливість для молоді перейняти досвід правильного старту бізнесу, розвитку та збереження власної справи.