Священнослужителі УПЦ МП освятили 46 бойвих прапорів Чорноморського флоту РФ

Священнослужителі УПЦ МП освятили 46 бойвих прапорів Чорноморського флоту РФ - фото 1
У день пам'яті святого апостола Андрія Первозваного, 13 грудня, в окупованому Севастополі головний священнослужитель Севастопольського благочиння Кримської єпархії УПЦ МП протоєрей Сергій Халюта разом з групою священиків освятив бойові знамена для Чорноморського флоту РФ.

Про це повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт благочиння.

Освячення Андріївських прапорів бойових кораблів та допоміжних суден в Севастополі здійснюється з 1997 року. Цього разу у Володимирському соборі-усипальниці адміралів благочинний Севастопольського округу УПЦ МП протоєрей Сергій Халюта у співслужінні духовенства собору та священиків, що душпастирюють в окупаційному військовому флоті, відправив молебень до святого апостола Андрія Первозваного, на якому були присутні командири та військовослужбовці ЧФ РФ.

По завершенні молебню були освячені та урочисто передані командирам кораблів 46 Андріївських прапорів.

Звертаючись до присутніх, протоєрей Сергій Халюта назвав день пам'яті апостола Андрія Первозваного «особливим для кожного російського моряка».

«Ми молилися лише про одне – щоб Господь зберігав ваші життя, але разом з тим давав мужність і любов вашим серцям. Ми молилися сьогодні за мир, хоча освячували знамена, приготовані до бою. Ми молилися про те, щоб Господь зберігав мир у ваших серцях і в нашій країні. Але якщо ворог прийде і перетне наш кордон, то ми просили Бога, щоб Господь дав вам хоробре і мужнє серце, щоб полки ворогів і супостатів відступили від меж нашої держави. Наш народ христолюбивий, любить Бога, ближнього і свою вітчизну», – заявив севастопольський благочинний УПЦ МП, побажавши окупаційним воякам «бути вірними Богові, народові Божому та своїй вітчизні».