Священнослужителі УПЦ МП у Великій Британії молилися за очільника РПЦ
Як повідомляється на тг-каналі «Монолог.здесь», на світлинах на сторінці єпископа Сурозького РПЦ видно, що йому співслужили серед інших троє чинних священнослужителів УПЦ МП: о. Віталій Поліщук, о. Нікіта Козлов та о. Віктор Гандзюк. При чому два перших — колишні клірики з храму в Києві, де настоятелем був о. Микола Данилевич, очільник Відділу зовнішніх церковних стосунків УПЦ МП, а третій — з Кіровоградської єпархії УПЦ МП.

На богослужінні також помітили народного депутата Артема Дмитрука, який перебуває у Великій Британії, а в Україні є у розшуку. Він був у вбранні піддиякона та прислуговував під час богослужіння.
«Прямо цілий сонм з УПЦ МП», — зауважують на тг-каналі «Монолог.здесь».
Нагадуємо, в УПЦ МП намагаються переконати, що вона вже не є частиною РПЦ. У той же час їх священнослужителі на окупованих територіях ідентифікують себе з РПЦ і співпрацюють з окупаційною владою. А в Західній Європі неодноразово фіксували, що їх клірики тісно співпрацюють зі структурами РПЦ МП.