Свято-Успенський кафедральний собор у Володимирі передали ПЦУ

14 січня, 19:19
Держава
Свято-Успенський кафедральний собор у Володимирі  передали ПЦУ - фото 1
На території Свято-Успенського кафедрального собору у Володимирі 14 січня відбулась робоча зустріч очільника Володимир-Волинської єпархії ПЦУ архиєпископа Матфея з заступником голови облдержадміністрації Тарасом Шкітером.

Про це повідомляє прес-служба Володимир-Волинської єпархії ПЦУ.

Зазначається, що Тарас Шкітер повідомив, що Успенський собор передається у користування релігійній громаді Православної Церкви України.

За його словами, Волинська ОДА отримала листи-погодження про передачу Успенського собору Володимир-Волинській єпархії Православної Церкви України від міністерства культури України та Державної служби України з етнополітики та свободи совісті.

Опісля Волинською ОДА видано розпорядження, відповідно до якого Державний історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир» упродовж п’яти днів зобов’язаний передати у користування культові споруди пам’ятки архітектури національного значення для релігійних потреб Володимир-Волинській єпархії Православної Церкви України.

Свято-Успенський кафедральний собор у Володимирі  передали ПЦУ - фото 164363

 

Після виконання формальної процедури Успенський собор у м.Володимир буде у користуванні Володимир-Волинської єпархії ПЦУ.