Телеведучий заявив, що Лукашенка «вибрав Бог» і порівняв його з Мойсеєм

Телеведучий заявив, що Лукашенка «вибрав Бог» і порівняв його з Мойсеєм - фото 1
Ведучий передачі «Політика без краваток і купюр» на СТВ Євген Пустовий заявив, що Олександр Лукашенко обраний Богом, і порівняв його з Мойсеєм.

Про це повідомляє Zerkalo.io

"Навіть не буду міркувати, кому або чому служить світове начальство. Явно не людям. Я скажу, що точно знаю: Лукашенко тягне на собі білоруський народ, як Мойсей. Чому я порівняв з Мойсеєм? Тому що я не знаю іншого такого національного лідера, який би терпів весь гомін невдячного народу, але не залишав його і вів у Землю обітовану. <...> А якщо порівняти, в який небагатій атмосфері народився і ріс глава держави, як домігся всього і не боїться говорити правду з найвищих трибун світової політики, то можна паралелі провести з кращими історичними особистостями. Я не обожнюю. Це не культ особистості, це історичні паралелі. Лукашенка обрали не тільки виборці, Лукашенко вибрав Бог", - заявив Євген Пустовий в телеефірі.

Представники Церков, до яких звернулося видання за коментарями не підтримали думку телеведучого.

"Євген Пустовий є світським журналістом, і його думки не виражають позицію Церкви. Це особисті погляди, висловлені в політичній програмі і в рамках політичної дискусії. Церква в політичних суперечках не бере і зміст їх не коментує, - відповів прес-секретар Білоруської Православної Церкви Ігор Васько.

"Останнім часом було багато тверджень, у яких цитується Біблія, де вона виривається з контексту, а Святе Письмо тлумачиться по -своєму. Я б просто порадив людям, які беруться це зробити, щоб вони не сприймали Святе Письмо як найпопулярнішу книгу. І зробили це з розумінням, що це не просто книга, яка розповідає про хронологію життя окремих людей. Це книга, яка показує нам, як Бог діє у світі. Тому її потрібно досліджувати та вивчати, - каже прес-секретар Конференції католицьких епископів Білорусі Юрий Санько.