«Тому що Христос воскрес, ми сьогодні маємо надію на перемогу», — Глава УГКЦ у костелі Святого Олександра

31 березня, 11:01
Католики
«Тому що Христос воскрес, ми сьогодні маємо надію на перемогу», — Глава УГКЦ у костелі Святого Олександра - фото 1
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав 30 березня взяв участь у Пасхальній вігілії в римо-католицькому храмі Святого Олександра в Києві. Предстоятель УГКЦ привітав ординарія Києво-Житомирського РКЦ в Україні Віталія Кривицького й усіх римо-католиків України зі святом Воскресіння Христового.

Про це повідомдяє Департамент інформації УГКЦ.

У вітальному слові Блаженніший Святослав підкреслив, що Воскресіння Христа — це про сьогоднішнє, а не про минуле чи майбутнє.

«Пасха, Воскресіння — це про сьогоднішнє. Ми з вами причастилися дійсності, над якою навіть війна, смерть, страждання більше не мають своєї влади. Ми стали причасниками Тіла і Крові не мертвого, але живого Христа. Ми отримали Тіло і Кров Воскреслого Спасителя», — наголосив Глава УГКЦ.

За його словами, це Христа сьогодні вкотре вбивають і розпинають на землях України. Це Він сьогодні у нас і серед нас дарує нам вічне життя у Воскресінні. Саме Воскреслий Христос є змістом нашого життя. У Воскреслому ми знаходимо сенси для надії у нашому страшному і жорстокому сьогоденні.

«Вічне життя Воскреслого є змістом християнської надії, змістом, який потім випромінює всі інші види нашої надії. Тому що Христос воскрес із мертвих, ми сьогодні маємо надію на перемогу, на справедливий мир, на зцілення ран війни. Ми, які сьогодні святкуємо Його Воскресіння в умовах жорстокої війни в України. Тому ми радіємо! І радості Воскреслого у нас ніхто не зможе забрати», — сказав Глава УГКЦ.

Від повноти Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав усіх римо-католиків з Великоднем.

«Від усіх наших єпископів, священників, монашества і вірних в Україні та різних куточках Земної кулі вітаю вас з цим великим святом християнської надії і радості. Нехай Воскреслий Христос потішить засмучених, надихне змучених, поверне надію безнадійним, зцілення пораненим, а усім нам дасть запевнення, що саме життя має останнє слово, а не смерть. Саме Воскресіння є світлим сьогоденням і майбутнім, до якого ми всі разом прямуємо як єдиний Божий у Христі народ», — завершив Глава УГКЦ.