Трансляція похорону Марти Коломиєць  з Патріаршого собору УГКЦ у Києві

22.08.2020, 13:04
Католики
Похорон директорки програми Фулбрайта в Україні Марти Коломиєць транслюють наживо 22 серпня о 13:00.

Трансляція похорону Марти Коломиєць  з Патріаршого собору УГКЦ у Києві - фото 57325

 

Трансляція з Патріаршого собору УГКЦ буде доступна на YouTube за посиланням. ЇЇ організовує «Живе Телебачення» Української Греко-Католицької Церкви.

Богослужіння очолює владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії.

Як було повідомлено у ЗМІ, Марта Коломиєць, директор Програми імені Фулбрайта в Україні, ініціаторка і керівник багатьох освітніх і культурних проектів, померла 16 серпня 2020 року. Вона народилася в українській родині у Чикаго, але прожила більшу частину свого життя в Україні.

«Вона мала дивовижну здатність об’єднувати добрих людей для добрих справ» і зуміла дуже багато зробити для України, кажуть про Марту Коломиєць ті, хто її безпосередньо знав», - йдеться у коментарі до трансляції.

Чоловік Марти Коломиєць, журналіст Данило Яневський, повідомив у Facebook:

«Марта Коломиєць-Яневська, моя безцінна дружина, приїде попрощатися з усіма вами, хто був частиною її та мого життя. 22 серпня, 13.00-15.00, Патріарший Собор Воскресіння Христового, вул. Микільсько-Слобідська, 5. Трансляція Богослуження за адресою. Її остання подорож рідною українською землею – до Байкового цвинтаря».

Нагадаємо, голова правління Українського жіночого фонду, журналістка за фахом, дружина Данила Яневського, директорка програми Фулбрайта в Україні Марта Коломиєць пішла з життя 16 серпня.