Три архиєреї УПЦ МП взяли участь у відзначенні інтронізації Кирила
Фото архиєреїв розмістив на своїй сторінці в Facebook Андрій Павлушенко, передає Релігійна правда.
“В семнадцатую годовщину интронизации Святейшего Патриарха Кирилла в Храме Христа Спасителя” в Москві засвітилися аж три митрополити УПЦ ФСБ. Усі втрьох аплодували закликам про священну війну проти України”, – написав Павлушенко.
За його словами, на урочистостях було помічено Луганського митрополита Пантелеймона (Поворознюка), Сіверськодонецького митрополита Никодима (Барановського), вікарія Сіверськодонецького – архиєпископа Іринарха (Тимчука).

Відомо, що 1 лютого 2026 року Патріарх Московський Кирило очолив Божественну літургію у кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя у Москві з нагоди 17-річчя інтронізації.