• Головна
  • Новини
  • Тримаючи руку на Пересопницькому Євангелії, новий Президент України відчув «відповідальність і смиренність»...

Тримаючи руку на Пересопницькому Євангелії, новий Президент України відчув «відповідальність і смиренність»

25.02.2010, 11:30
Тримаючи руку на Пересопницькому Євангелії, новий Президент України відчув «відповідальність і смиренність» - фото 1
«Відповідальність і смиренність» новообраний Президент України відчуває перед народом України, «перед Всевишнім, волею якого,за словами В. Януковича, він вступає на пост Глави Української держави в такий непростий для неї час.

exklusiv.gifYan_inav.jpgКИЇВ – «Відповідальність і смиренність» новообраний Президент України відчуває перед народом України, «перед Всевишнім, волею якого,за словами В. Януковича, він вступає на пост Глави Української держави в такий непростий для неї час.

«Вибори завершилися. Увесь світ визнав їх демократичність. Український народ сказав своє слово, і міжнародна спільнота підтвердила, що Україна – вільна держава, де права і свободи громадян є найвищими цінностями, і де вибір народу не може бути поставлений під сумнів жодними проявами чиєїсь недоброї волі. Ця остання обставина є особливо важливою з огляду на молодий вік нашої демократії і ті хвороби росту, яких так важко уникнути в процесі державницького змужніння», – йшлося в інавгураційній промові нового Президента.

За словами В. Януковича, попри те, що країна перебуває у вкрай складній ситуації – відсутність державного бюджету на поточний рік, колосальні борги по зовнішніх запозиченнях, бідність, розвалена економіка, корупція – державу можна не лише врятувати від соціально-економічного колапсу, але й швидко вивести на шлях прискореного розвитку».

В. Янукович стверджує, що знає як це зробити і посилається на Святе Письмо: «Якщо ми не спроможемося подолати існуючі політичні незгоди в ім’я порятунку держави, якщо не зуміємо очистити свої серця від отрути ненависті, породженої марнославством і егоїзмом, держава буде приреченою на продовження блукання в політичних сутінках і соціально-економічних лабіринтах. Взаємне несприйняття внаслідок поразки одних і перемоги інших є не лише деструктивним з позицій інтересів держави, але й глибоко аморальним. Адже сказано у Святому Письмі: "Мирися з твоїм противником швидко, коли ти ще з ним у дорозі…". Життя підтвердило цю просту і очевидну істину: люди не люблять, коли їм демонструють кулаки. Вони схильні більше довіряти тим, хто подає руку на знак миру. Тому я звертаюся до всіх депутатів Верховної Ради із закликом до співпраці в ім’я України».

Новий Президент України розраховує на підтримку співвітчизників і міжнародної спільноти, і у цьому «праведному устремлінні» просить допомоги у Господа.