Турчинов розповів, як ставиться до одіозного прізвиська "кривавий пастор"

Олександр Турчинов - фото 1
Олександр Турчинов
Джерело фото: 5 канал
Колишній голова Верховної Ради України, екссекретар РНБО Олександр Турчинов в ефірі програми "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі" розповів, тішить його чи, навпаки, злить, коли його називають "кривавим пастором".

"Ви знаєте, якось уже звик. Це прізвисько придумали російські пропагандисти, для того, щоб, як вони вважали, принизити і образити, але мене часто називали "пастором", і їхній допис, що я "кривавий", що мої руки в крові російських військових, російських патріотів, – я до цього звик і не звертаю уваги", – каже Турчинов.

А ще розповів про Путіна, про владу Зеленського, війну і про ЛГБТ.

Потрібен не пошук компромісів, а посилення санкцій проти РФ, переконаний екссекретар РНБО.

"Путін рахується тільки із силою. Будь-який компроміс він розглядає тільки як слабкість опонента. Вони використовують будь-які компроміси для посилення своїх позицій і розгортання наступних вимог, наступних наступальних позицій. Тому тільки сила, тільки потужна армія, сучасна військова техніка. Це те, чим він керується. Все інше просто слова", – заявив Турчинов.

За його словами, переговорний процес почався ще в 2014 році: "І якщо у військовому плані нам не допомагали, то на дипломатичному рівні Захід нас завжди потужно підтримував".

Турчинов переконаний, що переговори з РФ необхідно вести, але в процесі не можна послаблювати тиск.

"Жодних домовленостей, жодних надій на те, що одного ранку Путін прокинеться і скаже: що ж ми робимо в Україні, у нас же в Росії достатньо проблем... Поки Путін живий, цього ніколи не буде", – зазначив екссекретар РНБО.

І додав, що Росія була і залишається агресором і тільки так її потрібно називати.

Тому, на його думку, потрібен не пошук компромісів, а посилення санкцій проти РФ, що надзвичайно дієво в умовах сучасної кризи, "коли Росія вже перебуває в економічній прострації".

"Якщо не ставити запитання про посилення санкцій, завжди порушуватиметься протилежне питання про їх скасування", – зазначив Олександр Турчинов.

Джерело: 5 канал