Турчинов розповів, як ставиться до одіозного прізвиська "кривавий пастор"

Олександр Турчинов - фото 1
Олександр Турчинов
Джерело фото: 5 канал
Колишній голова Верховної Ради України, екссекретар РНБО Олександр Турчинов в ефірі програми "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі" розповів, тішить його чи, навпаки, злить, коли його називають "кривавим пастором".

Джерело: 5 канал

"Ви знаєте, якось уже звик. Це прізвисько придумали російські пропагандисти, для того, щоб, як вони вважали, принизити і образити, але мене часто називали "пастором", і їхній допис, що я "кривавий", що мої руки в крові російських військових, російських патріотів, – я до цього звик і не звертаю уваги", – каже Турчинов.

А ще розповів про Путіна, про владу Зеленського, війну і про ЛГБТ.

Потрібен не пошук компромісів, а посилення санкцій проти РФ, переконаний екссекретар РНБО.

"Путін рахується тільки із силою. Будь-який компроміс він розглядає тільки як слабкість опонента. Вони використовують будь-які компроміси для посилення своїх позицій і розгортання наступних вимог, наступних наступальних позицій. Тому тільки сила, тільки потужна армія, сучасна військова техніка. Це те, чим він керується. Все інше просто слова", – заявив Турчинов.

За його словами, переговорний процес почався ще в 2014 році: "І якщо у військовому плані нам не допомагали, то на дипломатичному рівні Захід нас завжди потужно підтримував".

Турчинов переконаний, що переговори з РФ необхідно вести, але в процесі не можна послаблювати тиск.

"Жодних домовленостей, жодних надій на те, що одного ранку Путін прокинеться і скаже: що ж ми робимо в Україні, у нас же в Росії достатньо проблем... Поки Путін живий, цього ніколи не буде", – зазначив екссекретар РНБО.

І додав, що Росія була і залишається агресором і тільки так її потрібно називати.

Тому, на його думку, потрібен не пошук компромісів, а посилення санкцій проти РФ, що надзвичайно дієво в умовах сучасної кризи, "коли Росія вже перебуває в економічній прострації".

"Якщо не ставити запитання про посилення санкцій, завжди порушуватиметься протилежне питання про їх скасування", – зазначив Олександр Турчинов.