У Бучі відбувся Національний багатоконфесійний молебень за Україну

У Бучі відбувся Національний багатоконфесійний молебень за Україну - фото 1
У Бучі 10 червня пройшла Національна багатоконфесійна молитва за Україну.

Про це повідомляє сайт УЦХВЄ.

За словами організаторів, Бог дає нам, християнам різних конфесій, унікальну можливість в складні часи об’єднатися словом Божим для спільної молитви. Молитва – це наша зброя.

Вшанувавши пам’ять всіх загиблих хвилиною мовчання, учасники попросили благословіння в кожну українську родину.

Друг України, британський євангеліст Девід Хасавей, звернувся до присутніх словом підбадьорення і з вірою зазначив, що Україна вже скоро буде святкувати перемогу.

«Весь світ вас підтримує, а найголовніше – Бог з вами», – сказав до українців Девід Хасавей.

Старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок закликав молитися за керівництво країни: «Об’єднання України задля перемоги – це робота Божа. Господь дав нам владу і ми повинні молитись за неї. На них зараз великий тиск диявола, але наш обов’язок благословляти їх в молитві», – підкреслив Анатолій Козачок.

За різні молитовні потреби присутніх вели у молитві Пилип Савочка, старший єпископ церков «Спасіння», Григорій Комендант, голова Біблійного товариства України, владика Єфрем, єпископ Васильківський, вікарій Київської єпархії (ПЦУ).

За Божий захист молився Віталій Кривицький, єпископ Римо-Католицької церкви, згадавши історію Ісуса з учнями в човні під час бурі, він підкреслив, що в складні часи Ісус з нами та Він сильний нас врятувати.

У піснях прославляли Господа і просили благословіння та миру для України групи різних церков, дітки та хори.

Єпископи, пастори та служителі церков різних конфесій продовжували молитись за тих, хто когось або щось втратив, за військових, волонтерів, капеланів, дітей, лікарів, за справедливий мир та захист нашої країни.

У завершальній молитві Девід Хасавей просив перемоги України над ворогом.