У центрі Трускавця відкрили копію Гробу Господнього

30.09.2020, 13:12
Культура
У центрі Трускавця відкрили копію Гробу Господнього - фото 1
Культове місце облаштували в каплиці на території храму святого Миколая Української Греко-Католицької Церкви.

Про це Tvoemisto.tv повідомив прессекретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії Олег Чупа.

Чин освячення Гробу Господнього за участі єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владики Ярослава відбувся цієї неділі.

За словами прессекретаря, копія Гробу Господнього на львівському курорті – чи не одна з найбільших в Україні, яка може стати новим місцем для паломників. На облаштування святині знадобилося кілька років.

У центрі Трускавця відкрили копію Гробу Господнього - фото 59312

 

«Зведенням та будівництвом цілого комплексу займався парох Храму Святого Миколая у Трускавці – отець Петро Івасівка. Ідею виношував давно і ось цього року будівництво нарешті вдалося завершити. Чи є вона найбільшою гробницею в Україні достеменно сказати важко. Але ті, що приїжджали у Трускавець, таки казали, що копія Гробу Господнього справді значно більша за інші», – каже Олег Чупа.

За словами прессекретаря, основний задум – щоб кожен відвідувач зумів пережити досвід відвідин того місця, де було поховано тіло розп’ятого Христа і де сталося його Воскресіння.

Копія Гробу Господнього доступна для всіх відвідувачів та паломників.

Раніше, у 2017 році у Трускавці встановили 12-метрову статую Ісуса Христа – зменшену копію 40-метрового Христа-Спасителя з бразильського Ріо-де-Жанейро.