• Головна
  • Теми
  • У Чернігові опозиція святкувала День Незалежності біля Катерининського храму...

У Чернігові опозиція святкувала День Незалежності біля Катерининського храму

25.08.2011, 08:32
Відзначення Дня незалежності України опозиційні сили організували поблизу Катерининської церкви, тоді як заходи, організовані владою, відбудуться на Валу, Алеї Героїв, Красній площі та у міському парку культури та відпочинку.

Як повідомили УНІАН у прес-службі обласного осередку Української народної партії, про спільні заходи 24 серпня окремо від влади заявили Чернігівський обласний громадський оргкомітет з відзначення 20-річчя Незалежності України та чернігівський Комітет опору диктатурі.

Відзначення Дня незалежності України опозиційні сили організували поблизу Катерининської церкви, тоді як заходи, організовані владою, відбулися на Валу, Алеї Героїв, Красній площі та у міському парку культури та відпочинку.

Головною подією свята поблизу Катерининської церкви стало розгортання найбільшого Державного прапора України (розміром 45х30 метрів), що занесений до Книги рекордів України. Під час засідань оргкомітету з відзначення Дня Незалежності України планувалося, що розгортання найбільшого прапору було частиною загальноміських заходів у Чернігові.

У Чернігові 24 серпня за участі представників влади та громадськості відбулася молитва за Україну, урочисте покладання квітів до пам`ятників Т.Г.Шевченку і «Борцям за волю та незалежність України".