У Чернівцях відсвяткували День Біблії

28.11.2023, 17:06
Культура
У Чернівцях відсвяткували День Біблії - фото 1
Чернівчани долучилися до святкування Міжнародного Дня Біблії, який щорічно відзначають в останню неділю листопада.

Про це повідомляє Слово про Слово.

Опівдні на Центральній площі Чернівців відбувся літературно-мистецький захід, присвячений до Міжнародного Дня Біблії.

Вже традиційно захід розпочався з молитви за Україну, за завершення війни, за перемогу, яку звершив священнослужитель Церкви Адвентистів Сьомого Дня Віталій Гунько.

Гасло, розміщене на видному місці “День Біблії — улюбленої книги чернівчан”, привертало увагу всіх, хто проходив чи проїжджав в цей час через площу. Тематичні повітряні кульки з надписом “Я люблю читати Біблію”, які дарували всім прохожим, створювали атмосферу свята. Присутні мали можливість підтримати наших воїнів на передовій, пожертвувавши кошти на тактичні аптечки для Збройних Сил.

В цей час через підсилювач звуку читали Книгу книг Біблію — перші два розділи Буття про творіння Землі, двадцятий розділ Вихід про десять Божих заповідей, Приповісті, Нагірну проповідь Ісуса Христа та інші відомі частини Святого Письма. Українське Біблійне Товариство цьогоріч до Дня Біблії виділило для чернівчан та гостей міста сімсот примірників Нового Заповіту, який кожен охочий зміг взяти безкоштовно.

Для бажаючих більш поглиблено вивчати Святе Письмо пропонували тематичний інтернет-проект під назвою “Школа Біблії”. Родзинкою заходу стала величезна мультимовна Біблія, кожна книга якої з шістдесяти шести канонічних книг написана іншою мовою. Українською в ній написано друге послання апостола Петра.