У Дальніх печерах лаври капелани ПЦУ звершили молебень за перемогу України

30 січня, 17:27
Культура
У Дальніх печерах лаври капелани ПЦУ звершили молебень за перемогу України - фото 1
Сьогодні у Києво-Печерській лаврі капелани ПЦУ спільно з намісником лаври архимандритом Авраамієм звершили молебень за перемогу України над агресором, за наше військо, владу та весь український народ. Молитва лунала біля преподобних Печерських, що спочивають у Дальніх печерах.

Про це повідомили на сторінці монастиря ПЦУ “Києво-Печерська лавра”, передає Релігійна правда.

“Жахи війни змушують поглянути на земне життя під іншим кутом. В таких умовах люди потребують більшої духовної підтримки, порад та настанов. Саме військові капелани допомагають знайти відповіді за допомогою слова Божого.

Капелани є для воїнів як священиками, так і вірними друзями, які готові підставити плече та духовно захищати наших героїв.
Сьогодні у нашій українській святині – Києво-Печерській лаврі капелани ПЦУ спільно з намісником архімандритом Авраамієм звершили молебень за перемогу України над агресором, за наше військо, владу та весь український народ. Молитва лунала біля преподобних Печерських, що спочивають у Дальніх печерах лаври.

Віримо, що з допомогою Божою та за молитвами преподобних Печерських Україна здобуде перемогу і запанує справедливий мир”, – йдеться в повідомленні.