У День ЗСУ Митрополит Епіфаній привітав усіх, хто вдень і вночі обороняє нашу землю

У День ЗСУ Митрополит Епіфаній привітав  усіх, хто вдень і вночі обороняє нашу землю - фото 1
В Україні ми маємо тисячі новітніх героїв, які мужньо взяли на себе відповідальність рятувати і захищати, вдень і вночі обороняючи нашу землю від супротивника. Вітаємо їх сьогодні, у День Збройних Сил України, та свою вдячність за їхню відданість і самопожертву висловлюємо їм щоденно. Українська Церква підносить молитви за наших захисників і здійснює посильну допомогу: духовну та матеріальну.

Про це йдеться у привітанні очільника ПЦУ.

Він схвально оцінив ухвалення ВРУ закону про військових капеланів.

"Священники Православної Церкви України перебувають там, де їх потребують, і – у тому числі – разом з українськими воїнами на фронті, ризикуючи власним життям. Відповідно до закону, Служба військового капеланства стане частиною Збройних Сил України. А отже, ті, хто стояли на обороні духовного фронту нашої держави і раніше належали до захисників держави більше формально, тепер на належному рівні матимуть і юридично закріплений статус.

Тому сьогодні сердечно вітаю українських військовослужбовців та наших капеланів! У ваш день бажаю вам Божого благословення та захисту, і нехай Господь допомагає вам у вашому служінні на благо України!", - йдеться у привітанні.