«У духовно-релігійній царині Грузія і Україна мають діяти спільно», - Денис Шмигаль про зустріч з Ілією ІІ

«У духовно-релігійній царині Грузія і Україна мають діяти спільно», - Денис Шмигаль про зустріч з Ілією ІІ - фото 1
Під час візиту Прем’єр-міністр а України в Грузію особливою теплотою відрізнялася зустріч із Католикосом-патріархом всієї Грузії, Першоєрархом Грузинської Православної Церкви Ілією ІІ.

Під час розмови Денис Шмигаль підкреслив, що національні історії Грузії та України, зокрема шляхи розвитку православних Церков, доволі схожі. Крім того, Україна та Грузія разом прямують дорогою європейської інтеграції. Також Прем’єр-міністр відзначив важливість духовно-релігійної складової для становлення, подальшого розвитку обох держав, Про це повідомляє «Урядовий кур’єр».

«Немає жодних сумнівів, що в цій царині ми маємо діяти спільно», — наголосив Денис Шмигаль.

Католикос-патріарх всієї Грузії Ілія ІІ зазначив, що Грузинська Православна Церква молиться за щасливу долю для обох країн.

«Україна та Грузія мають багато спільного. Обом країнам довелося обстоювати свою незалежність та боронити території від російського агресора», — так Денис Шмигаль описав свою участь у покладанні квітів до Меморіалу Героїв — у пам’ять про відважних людей, що стали на захист батьківщини, наголосивщи, що Україна та Грузія мають спільного ворога й спільні виклики, долати які нам також належить спільними зусиллями.