У Фінляндії представили нового душпастиря УГКЦ
Про це повідомляє прес-служба Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та країнах Скандинавії.
За дорученням апостольського екзарха для українців у Німеччині та Скандинавії Богдана Дзюраха нового священика представив декан о. Андрій Мельничук. Подія розпочалася Молебнем до Пресвятої Богородиці, а завершилася духовним гімном «Боже великий, єдиний».
У заході взяли участь віряни з різних міст Фінляндії.
Отець Віталій подякував усім за роки спільної молитви та довіри. Новий душпастир звернувся до громади із закликом до щирого діалогу і спільного служіння на благо нашої Церкви та української спільноти у Фінляндії.
Окрім парафії у столиці, душпастирське служіння УГКЦ у Фінляндії здійснюється також у Турку, Тампере, Лахті, Раума, Коувола та навколишніх регіонах.