У ФСБ кажуть, що запобігли теракту в синагозі Москви

12 квітня, 11:24
Суспільство
У ФСБ кажуть, що запобігли теракту в синагозі Москви - фото 1
Федеральна служба безпеки Росії прозвітувала про запобігання теракту в синагозі Москви. Відомство стверджує, що його планував зробити якийсь "уродженець однієї з країн Середньої Азії".

Про це повідомляє Радіо Свобода.

ФСБ стверджує, що підозрюваний чинив опір під час затримання і був убитий співробітниками відомства. Коли це сталося та ім'я вбитого, не називаються. Спецслужба повідомила про те, що під час обшуку за місцем проживання підозрюваного було виявлено вибухові речовини та вибуховий пристрій.

"Відбуваючи у себе на батьківщині покарання за скоєння злочину загальнокримінального характеру, ініціативно встановив контакт з особами, засудженими за участь у діяльності терористичного характеру, під впливом яких став поділяти ідеологію забороненої в Російській Федерації міжнародної терористичної організації", - повідомила ФСБ про підозрюваного.

На початку березня ФСБ відзвітувала про вбивство в Калузької області двох громадян Казахстану, запідозрених у підготовці атаки на синагогу в Москві. Підозрювані були названі учасниками афганського крила міжнародної організації "Ісламська держава".

The Washington Post з посиланням на двох неназваних американських чиновників повідомляла, що американські спецслужби передавали ФСБ інформацію про можливу атаку на синагогу в Москві.